Vieno paveikslo galerija. Dainius Tijūnėlis „Kalnas (m.k.č. ambient 1)

Lapkričio 22 d. gimnazijos Vieno paveikslo galerijoje buvo atidaryta Ukmergės meno mokyklos mokytojo metodininko, grafiko, tapytojo ir fotografo Dainiaus Tijūnėlio paroda.

Kūrėjas, turintis savitą požiūrį į šiuolaikinį meną, pristatė unikalų M. K. Čiurlionio kūrinio „Kalnas“ „remiksą“ (perdirbinį) – „Kalnas (m.k.č. ambient 1)“, kuris buvo kuriamas ne vieną mėnesį, kruopščiai ranka padedant kiekvieną taškelį. M. K. Čiurlionio kūryba užburia giliai meditacijai, kuriai D. Tijūnėlis besąlygiškai pasiduodamas neria į savo kūrybą ir ją pateikia žiūrovo pasimėgavimui lyg „lėto gyvenimo“ filosofiją.
Parodos atidaryme susirinkę mokiniai ir mokytojai turėjo puikią galimybę ne tik susipažinti bei pabendrauti su kūrinio autoriumi, bet ir akimirkai stabtelėti šioje bėgimo epochoje.