Formalusis švietimas

GRUPINIS KASDIENIS IR NEAKIVAIZDINIS MOKYMAS

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijoje galima įgyti pagrindinį bei vidurinį išsilavinimą šiomis mokymosi formomis:

  • grupinio mokymosi, kai tam tikram laikotarpiui sudarytos mokinių grupės (klasė, jungtinė klasė, laikinoji grupė) mokosi mokytojų mokomos;
  • pavienio mokymosi, kai tam tikrą laikotarpį mokinys mokosi individualiai mokomas mokytojo, ar individualiai, periodiškai dalyvaudamas grupinėse ir (ar) individualiose mokytojo konsultacijose.

Grupinio mokymosi forma įgyvendinama šiais ugdymo proceso organizavimo būdais:

  • kasdieniu – mokiniai reguliariai, lanko mokyklą ir nuosekliai mokosi mokomi mokytojų pagal suaugusiųjų pagrindinio, vidurinio ugdymo programas; kasdienis mokymasis vyksta (pirmadieniais-ketvirtadieniais) pamainomis: ryte ir vakare;
  • neakivaizdiniu – mokiniai reguliariai mokosi kartą per savaitę (penktadieniais), nuosekliai mokosi mokomi ir konsultuojami mokytojų pagal suaugusiųjų pagrindinio, vidurinio ugdymo programas (visų dalykų, atskirų dalykų ar jų modulių) arba pagal individualius planus sudarytose klasėse, grupėse konsultuojami mokytojų pakartotinai mokosi pageidaujamų vidurinio ugdymo programos dalykų.
  • nuotoliniu – mokiniai, savarankiškai mokydamiesi pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programas (visų dalykų, atskirų dalykų ar jų modulių); būdami skirtingose vietose, naudodami informacines komunikacijos priemones ir technologijas, bendrauja su mokytoju ir dalyvauja grupinėse ar individualiose mokytojo konsultacijose.

NUOTOLINIS MOKYMAS

https://zidinio.vma.lm.lt/login/index.php

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie užtikrina, kad interneto svetainėje veiktų visos galimos jos funkcijos. Slapukus galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Apie mūsų duomenų tvarkymo politiką galite rasti daugiau informacijos šioje nuorodoje.