KLUBŲ VEIKLA

KLUBŲ VEIKLA

(NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS)

Programavimo būrelis

Jei savo ateitį ruošiesi sieti su informacinėmis technologijomis ar tiksliaisiais mokslais, tai Tau tikrai prireiks programavimo pagrindų. Jei Tu ruošiesi laikyti valstybinį IT egzaminą, tai programavimo dalis sudaro net 50% programos dalies.
Mokysimės C++ kalbos, dirbsime CodeBlocks aplinkoje. Susipažinsime su pagrindinėmis programos komandomis. Spręsime tiesinius, sąlygos, ciklinius uždavinius, pabandysime įveikti VBE užduotis. Susipažinsime su tinklapių kūrimo pagrindais ir pabandysime sukurti savo pirmąjį tinklalapį.

Stalo tenisas

Stalo tenisas– viena judriausių sporto šakų, lavinanti pastabumą, koordinaciją ir reakciją. Pirmyn atgal lekiantis kamuoliukas ir sėkmingo smūgio azartas – štai kas skatina vėl ir vėl grįžti prie tinkleliu padalinto stalo ir… žaisti iš naujo!

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie užtikrina, kad interneto svetainėje veiktų visos galimos jos funkcijos. Slapukus galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Apie mūsų duomenų tvarkymo politiką galite rasti daugiau informacijos šioje nuorodoje.