Erasmus +

ERASMUS+ Strateginių partnerysčių projektas (KA2) „Integruota suaugusiųjų švietimo teikėjų sistema, skirta remti besimokančiųjų, turinčių sveikatos sutrikimų, socialinę įtrauktį“, INDUCATE
ERASMUS+ Strategic partnership project (KA2) “Integrated framework for adult education providers to support social inclusion for learners with health-related conditions“, INDUCATE

ERASMUS+ Tarptautinė bendradarbiavimo veikla, kontaktinis seminaras „Improving access, participation and quality in adult learning“
ERASMUS+ Transnational Cooperation Activity, contact workshop „Improving access, participation and quality in adult learning“

ERASMUS+: Mobilumas mokymosi tikslais/ Suaugusiųjų švietimo personalo mobilumas (KA1) „IT=IQ”
ERASMUS+: Mobility for adult/school Education Staff (KA1) „IT=IQ”

ERASMUS+: Strateginių partnerysčių projektas (KA2) „Collect. Recycle. Manufacture.“
ERASMUS+: Strategic partnership project (KA2) “Collect. Recycle. Manufacture.”

ERASMUS+: Mobilumas mokymosi tikslais/ Suaugusiųjų švietimo personalo mobilumas (KA1) „Kūrybingumas mokant ir mokantis“
ERASMUS+: Mobility for adult/school Education Staff (KA1) “Creativity in teaching and learning”

Erasmus+: Strateginių partnerysčių (KA2) projektas „Apjungiant ugdymą ir įdarbinimą: atsakymai į naujus iššūkius ir galimybes“
Erasmus+: Strategic Partnership (KA2) „Pacemaking the Education and Employment: Answers to New Challenges and opportunities“