Austrija-Gracas

AUSTRIJA (Gracas)

2010 m. gegužės 12 – 18 d. stažavausi Grace (Austrija). Pateikęs paraišką Švietimo mainų paramos fondui, gavau dotaciją kvalifikacijos tobulinimo kursams pagal Grundtvig mokymosi visą gyvenimą programą. Kursus arba kitaip seminarą organizavo du mokymų vadovai Marc Ortlieb ir Tanja Kaufmann dirbantys Europinėje draugijoje „Mokymasis visą gyvenimą“. Seminaro metu kalbėta ir dirbta ties šiomis temomis: neurolingvistinis mokymasis, mokymosi strategijos, streso valdymas, coaching’as, mokymosi blokados, egzaminų baimė, grupinis darbas, mokymo(si) motyvacija, tarpkultūriniai mainai, Europos mokyklų sistemos. Pažinau daug įvairių mokymo(si) metodų, juos išbandžiau, sėmiausi patirties iš kolegų, atvykusių iš Vokietijos, Lenkijos, Belgijos, Slovėnijos, Latvijos, Rumunijos. Įgytą patirtį ketinu skleisti savo kolegoms Lietuvoje. Ši kelionė buvo man taip pat puiki galimybė pažinti nepaprasto grožio šalį. Ilgai saugosiu atmintyje nuostabių kalnų, jaukių antro pagal dydį Austrijos miesto Graco gatvelių, sostinės Vienos vaizdus. Pateikiu keletą nuotraukų iš minėtų vietų ir seminaro.

Direktorės pavaduotojas ugdymui
Vokiečių kalbos mokytojas