Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba, pirmininkaujama Jono Basanavičiaus, vienbalsiai priėmė ir paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, kurį pasirašė visi dvidešimt Lietuvos Tarybos narių. Šis dokumentas tapo Lietuvos nepriklausomybės pamatu ir laisvės simboliu. Lietuvos valstybingumo atkūrimą gimnazijos mokiniai ir mokytojai minėjo vasario 10-ąją. Integruotose istorijos – lietuvių kalbos ir literatūros pamokose, klasės valandėlių metu aptarė Lietuvos kelią į Vasario 16-ąją, tuometinę geopolitinę situaciją, nagrinėjo Nepriklausomybės Akto tekstą. Mokiniai ir mokytojai diskutavo apie Vasario 16-osios prasmę šių laikų jaunam žmogui, aptarė Nepriklausomybės Akto signatarų profesijas, pomėgius, visuomeninę ir politinę veiklą bei užrašė linkėjimus Lietuvai.