Suaugusiųjų mokymosi savaitė 2023. Teniso turnyras.

Suaugusiųjų mokymosi savaitės metu gimnazijoje vyko jau antrasis stalo teniso turnyras tarp suaugusiųjų mokymosi institucijų. Dalyvavo Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos, Vilniaus ,,Varpo“ suaugusiųjų gimnazijos ir Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC mokiniai. Komandą sudarė po du mokinius, kurie burtų keliu susitiko su kitų mokyklų poromis. Po atkaklių kovų pirmą vietą iškovojo Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniai, Antroji vieta atiteko Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC komandai. Bronza atiteko Vilniaus ,,Varpo“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniams. Visi dalyviai buvo apdovanoti firminiais gimnazijos marškinėliais, skėčiais bei puodeliais.