Suaugusiųjų mokymosi savaitė 2023. Kulinarinis voratinklis.

Lapkričio 22 dienos popietę į Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centrą rinkosi visų Vilniaus miesto suaugusiųjų mokyklų komandos. Tradicinis Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai“ renginys buvo skirtas pažinti Lietuvos regionų kulinarinį voratinklį. Kiekviena mokykla atstovavo skirtingą Lietuvos regioną. Komandos turėjo atlikti namų darbus – pristatyti savo regiono patiekalą ir paskui dalyvauti viktorinoje. Viktorinoje varžėsi penkios komandos. Penktoji buvo pavadinta Ekspertais ir ją sudarė mokyklų vadovai bei renginio viešnia Vilniaus m. savivaldybės vyriausioji patarėja Alina Kowalewska. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija  atstovavo Žemaitijos regioną. Mokiniai renginio metu pristatė tradicinį žemaitišką patiekalą kastinį su šiltomis bulvėmis ir kanapėmis. Vėliau vyko viktorina, skirta pažinti įvairius visų Lietuvos regionų valgius. Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokinių komanda surinko 1700 taškus ir laimėjo pirmąją vietą. Po renginio buvo skanaujami ne tik lietuvių tradiciniai patiekalai, bet ir kitų šalių patiekalai, kuriuos gamino Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centre besimokantys suaugusieji.