Pristatymas žaidimas mokiniams „Legalus ir nelegalus darbas“

Valstybinė darbo inspekcija pakvietė dalyvauti pristatyme ir žaidime mokiniams „Legalus ir nelegalus darbas“. Žaidimo rengėjai pasiūlė virtualią aplinką, kurioje dalyviai išklausė paskaitą apie legalaus darbo pranašumus ir nelegalaus darbo grėsmes. Klausytojai turėjo galimybę suprasti, kodėl reikia dirbti legaliai, koks darbas legalus, kokios nelegalaus darbo pasekmės, kaip reiškiasi apgaudinėjimas…

Po paskaitos vyko viktorina, susijusi su praktinėmis situacijomis. Dalyviai itin dėmesingai atsakinėjo į klausimus ir turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie darbo santykius.

Kadangi gimnazijoje mokosi nemaža dalis dirbančių mokinių, šis pristatymas ir žaidimas neabejotinai buvo jiems naudingas.

Klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė