Pokalbis karjerai ugdyti

Lapkričio mėnesį per klasės valandėlę IV D Ir IV E mokiniai nuotoliniu būdu gvildeno temą, skirtą karjeros ugdymui. Valandėlės tema buvo : “Pokalbis karjerai ugdyti“. Valandėlės metu pirmiausia su mokiniais pasiaiškinta, kaip jie supranta žodį karjera, ką jiems tai reiškia. Vėliau klasės auklėtoja mokiniams kalbėjo apie ugdymo karjerai svarbą ir bendrųjų gebėjimų ugdymo būtinybę. Vyko trumpa diskusija, kurios metu prieita prie išvados, kad žmogui sekasi tada, kai jis tinkamai pasirenka savo gyvenimo kelią, o kad galėtų tinkamai pasirinkti, turi pažinti save. Mokiniai susidomėję analizavo lenteles „Karjeros projektavimo gebėjimų tipai“ bei „Individo karjeros sėkmę laiduojančių karjeros kompetencijų ir gyvenimo įgūdžių sąsaja“. Išanalizavę vaizdinę medžiagą, padiskutavę, mokiniai padarė apibendrinimą, kad šiandieninėje visuomenėje kintant darbo rinkai, pasirinkti perspektyvią, asmens poreikius atitinkančią profesiją tampa vis sudėtingiau. Mokinys turi stengtis ugdyti bendrąsias kompetencijas, pažinti save, tik tada galimas sėkmingas karjeros planavimas.

IV D, IV E klasių vadovė