Klasės valandėlė „Sėkmingas profesinės karjeros pagrindas“

2021 m. sausio 22 dieną vykusios klasės valandėlės metu mokiniai buvo supažindinti su šiuolaikine karjeros samprata bei konkurencinėje darbo rinkoje kylančiais reikalavimais. Karjeros supratimo analizė leis mokiniams įžvelgti savo siekius ir prioritetus. Buvo kalbama apie tai, kad galimi skirtingi karjeros supratimai: vienas susijęs su konkrečia veikla, kitas – karjeros planavimu ir šio plano įgyvendinimu.

Diskusijos metu gimnazistai aktyviai pasidalino savo mintimis ir nuomonėmis. Pokalbio metu jie suprato, kad abejonės planuojant ateitį nėra gėda ar trūkumas, o atvirkščiai – galimybė išbandyti ir patyrinėti įvairias sritis.

Juk keičiasi aplinkybės – keičiasi ir žmonės…

III N klasės vadovė