Artimosios socialinės aplinkos pažinimas ir karjera

2020 m. spalio 14 d. vyko klasės valandėlė-diskusija IV-ų klasių mokiniams. Siekdami pagrįsti mokinių socialinės aplinkos pažinimo svarbą renkantis karjeros kelią, klasių vadovai nusprendė padiskutuoti su mokiniais tema „Artimosios socialinės aplinkos pažinimas ir karjera“.

Mokiniai sužinojo, kad artimoji socialinė aplinka – tai mikrosociumas, kuriam priklauso namai, kiemas, ugdymo įstaiga, draugai, pažįstami. O mikrosociume susiklostę santykiai bei tradicijos turi reikšmės asmenybės brendimui ir lemia jos ugdymą. Mokiniams pasakota apie svarbiausias savęs pažinimo ir įtvirtinimo sąlygas, kurios yra žmogaus emociniai, kultūriniai, socialiniai ryšiai su kitais žmonėmis, ir turi įtakos palankios socialinės aplinkos formavimuisi. Na, o palanki socialinė aplinka leidžia išreikšti save, įtakoja žmogaus karjeros kelio pasirinkimą ir jos vyksmą.

Gimnazistai noriai dalyvavo ugdymo karjerai skirtoje veikloje, sužinojo ir išmoko daug naujo, dalinosi savo mintimis bei keitėsi skirtingomis nuomonėmis. Mokytojų parengta veikla tą dieną suteikė mokiniams naujų žinių ir įspūdžių.

IV B klasės vadovė