Ar norėčiau būti mokytoju?

Spalio 5 dieną vyko I a klasės valandėlė, kuri buvo skirta Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimui. Vyko pokalbis, diskusija su mokiniais apie mokytojo profesiją. Mokiniai domėjosi mokytojo profesijos studijų programa, studentų praktika, pirmųjų darbo metų patirtimi.

Buvo panaudotas „karštos kėdės“ metodas, kai klasės vadovė turėjo frontaliai atsakyti į mokinių klausimus apie mokytojo profesijos pasirinkimą, ypatumus, iššūkius ir džiaugsmus.

Mokiniai, diskusijos metu, pasidalino savo mintimis apie mokytojo kasdienį darbą, negailėjo patarimų ir palinkėjimų.

I a klasės vadovė