Paskutinio skambučio šventė gimnazijoje

Saulėtą gegužės 24-osios vakarą šventiškai nusiteikę abiturientai rinkosi į gimnaziją. Juos pasitiko skambanti Vytauto Kernagio daina „Baltas paukštis“, neseniai tapusi mūsų gimnazijos daina. Pirmą kartą šventės dalyviai susirinko erdvioje Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos salėje. Renginio vedėjai – vienuoliktos klasės mokiniai – Gabrielė ir Arnoldas – pasveikino dalyvius ir pakvietė gimnazijos direktorių Vytautą Girčių ir gimnazijos tarybos narį, filologijos mokslų daktarą, Oleg Perov tarti sveikinimo žodį.

Dvyliktų klasių mokiniai nuoširdžiai padėkojo mokytojams už rūpestį ir žinias, įteikė gėlių.

Vėliau šventės dalyvių laukė netikėtas, malonus siurprizas. Lietuvos nacionalinio teatro aktorė Vitalija Mockevičiūtė ir Vilniaus jaunimo teatro aktorė Neringa Varnelytė padovanojo bendruomenei puikų spektaklį ,,Kas apsakys tas Dzūkų linksmybes“.