Pamoka MO muziejuje

Spalio 20d. MO muziejaus edukacijoje gimnazijos I-IV klasių mokiniai kartu su gimnazijos mokytojais ir edukatore-psichologe gilinosi į psichologinį ir emocinį savęs pažinimą. Edukacinė pamoka buvo skirta padėti mokiniams suvokti kas aš esu šiame pasaulyje, kokios emocijos mane lydi, kaip aš sugebu su jomis tvarkytis. Edukacijoje meno kūriniai, tampantys vaizdine priemone diskusijai, sukūrė meninę distanciją ir priežastį kalbėti ir tyrinėti ne visada paprastai ir lengvai reiškiamus dalykus, kurie gali turėti psichologinį krūvį.

Mokėmės geriau pažinti save: savo charakterį, vertybes, jausmus, būsenas. Meno kūriniai bei juose atspindimos temos padėjo kelti klausimus, tyrinėti, eksperimentuoti, reflektuoti bei diskutuoti. Pabandėme suvokti meno prigimtį ir prasmę, patirti savo emocijų, vertybių ir jų išraiškos atspindį bendruomenėje.