Netradicinė pamoka Valstybės pažinimo centre

Kovo 24 dieną I a, II a ir III a klasių mokiniai, kartu su klasių vadovėmis Eugenija Kirlyte ir Sonata Astrauskiene dalyvavo 2021-2022 mokslo metų gimnazijos Metodinės savaitės veikloje, netradicinėje pamokoje Valstybės pažinimo centre. Jos metu mokiniai susipažino su visomis ekspozicijomis, protmūšyje pasitikrino žinias apie Lietuvos pasiekimus sporto ir kultūros srityse, susipažino su šalies teritorine sandara, dalinosi nuomone aktualiausiais socialiniais, dalyvavimo politiniame šalies gyvenime klausimais. Dalyvavimas „Protmūšyje: kas, kur, kada?“ buvo ne tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau ir puiki mokymosi forma.