Mokytojų diena gimnazijoje

Spalio 5-ąją minėjome Tarptautinę mokytojų dieną. Šia proga gimnaziją aplankė buvusi mūsų mokinė- aktorė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė, televizijos laidų vedėja Nijolė Oželytė. Mokyklos salėje renginio viešnia pasveikino pedagogus profesinės šventės proga, dalijosi prisiminimais apie savo buvusius mokytojus. Antro aukšto koridoriuje iškilmingai buvo atidengtas stendas, skirtas buvusiems mūsų mokiniams Nijolei Oželytei bei Lietuvos dainuojamosios poezijos pradininkui, dainų autoriui ir atlikėjui, pramoginių renginių režisieriui Vytautui Kernagiui. Visiems kartu sudainavus maestro dainą ,,Žiemą vasarą“, renginys tęsėsi  mokytojų kambaryje, kur smagiai prie arbatos puodelio diskutavome su Nijole Oželyte.