Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena

1918 metų vasario 16-ąją dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23-iąją dieną – išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas ir suformuoti Lietuvos kariuomenę.
Lapkričio 23-ąją dieną gimnazijoje buvo paminėta Lietuvos kariuomenės diena. IV a klasės mokiniai priminė Lietuvos kariuomenės kūrimo istoriją ir pristatė gimnazijos svečius –Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus RKPKS verbuotojus. Renginio metu sužinojome apie karo prievolininkus, privalomosios pradinės karo tarnybos karius šauktinius, šaukimo į Lietuvos kariuomenę eigą bei kaip studijuojant tarnauti Lietuvos kariuomenėje.  Renginio metu mokiniai diskutavo su svečiais apie kario profesijos iššūkius.