Konstitucijos egzaminas 2023

Spalio 25 – ąją dieną LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda pakvietė visus šalies piliečius ir gyventojus pasitikrinti LR Konstitucijos žinias.
Istorijos pamokų metu, nuotoliniu būdu IV-tų gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo LR Konstitucijos egzamine.  Mokiniai pasitikrino LR Konstitucijos žinias, parodė pilietinį sąmoningumą.
Šis Konstitucijos egzaminas ir augantis jo populiarumas rodo, kad esame neabejingi mūsų šalies raidai ir gyvenimui Lietuvoje.