Klimato savaitė 2023

Spalio 23- 29 d. Lietuvos respublikos  aplinkos ministerija penktąjį kartą rengė Klimato savaitę 2023. Ši iniciatyva skatina visuomenę atvirai kalbėti apie iššūkius ir galimybes švelninant klimato kaitą, prie jos prisitaikant ir didinant atsparumą. Gimnazijos mokiniai geografijos pamokų metu žiūrėjo filmus apie klimato kaitą, diskutavo kaip gali prisidėti prie klimato kaitos mažinimo, bandė įsivertinti savo santykį su besikeičiančiu klimatu, atsakydami į klausimą „Ar aš esu pažangus klimato kaitos atžvilgiu?“. Mokiniai savo mintis ir susirūpinimą mus supančia aplinka reiškė šūkiais, simboliais, piešiniais. I- os gimnazijos klasės mokiniai patys kūrė trumpus filmukus „Aš ir energijos vartojimas“, kuriuose stengėsi įsivertinti, kaip taupiai jie vartoja elektros energiją, taip akcentuodami atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą.

Spalio 24 d., minint Tarptautinę klimato kaitos dieną, I-IV gimnazijos klasių mokiniai ir mokytojai pasitikrino savo aplinkosaugines  žinias dalyvaudami Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine.