Integruota istorijos – geografijos pamoka „Vilniui – 700 metų“

Integruotoje istorijos – geografijos pamokoje – viktorinoje II a ir III a klasės mokiniai susirungė, kurie daugiau ir geriau žino apie mūsų sostinės Vilniaus įkūrimą, LDK didįjį kunigaikštį Gediminą ir jo garsiuosius laiškus bei žymiausius miesto istorinius objektus. Mokiniai pasiskirstė į komandas, parengė prisistatymus ir aktyviai dalyvavo viktorinoje. Pirmąją vietą užėmė III a klasės mokinių komanda „Vilija“. Visos komandos buvo apdovanotos simboliniais prizais ir saldainiais „Vilnius“.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės savo Vilniumi, sapnuojame šitą miestą. Mūsų veidai ir širdys nušvinta, kada Vilniaus svečiai pastebi jo savitumą, grožį, kultūrą. Reikia mokytis gyventi mieste – muziejuje. Iš jo namų, fasadų, kiemų, langų ir nišų į mus žiūri amžiai.“ (Justinas Marcinkevičius)