Integruota dailės – anglų kalbos dalykų pamoka

2021-12-09

Gruodžio 9 d. vyko integruota anglų kalbos ir dailės pamoka „Vilnius – baroko miestas“. Pamokos pradžioje mokiniai prisiminė bendrus baroko epochos bruožus architektūroje, muzikoje ir dailėje. Vėliau persikėlėme į Vilniaus miestą ir pasigilinome į vilnietiškojo baroko raidos etapus. Mokiniai sužinojo, kuri bažnyčia Vilniuje buvo pirmoji, pastatyta šiuo stiliumi, iš kokios šalies atvykę meistrai daugiausiai prisidėjo prie barokinių pastatų statybos ir jų puošybos, koks architektas perstatė daugelį Vilniaus bažnyčių, suteikdamas joms vėlyvojo baroko bruožų ir kodėl Vilnius vadinamas baroko miestu, išlaikiusiu viduramžių gatvių struktūrą. Mokiniai pasižiūrėjo du trumpus filmukus anglų kalba, atsakė į testo klausimus, o pamokos pabaigoje visi kartu aptarė atsakymus.

Dailės mokytoja M. Grigonytė

Anglų k. mokytoja N. Miliauskienė