Edukacinė išvyka į Tarptautinio animacinių filmų festivalio ,,Tindirindis“ 2022 programos renginius

Lapkričio 24 d. – gruodžio 17 d. Lietuvos sostinėje vyksta kasmetiniai Tarptautinio animacinių filmų festivalio ,,Tindirindis“ 2022 renginiai. Jau daugiau kaip 19 metų vykstančiame festivalyje rodomi geriausi nekomercinės animacijos kūriniai iš viso pasaulio. Festivalio tikslas – atskleisti plačias animacinio kino galimybes, įvairovę ir perspektyvas, įtikinti Lietuvos auditoriją, kad toks kinas gali kalbėti apie rimtus dalykus ir nagrinėti dideles problemas.

Lapkričio 30 d. ir gruodžio 1 d. Vilniaus ,,Židinio“ gimnazijos III – IV klasių mokiniai lankėsi animacinių trumpametražių filmų užsienio kalbomis peržiūroje.

Lapkričio 30 d. vyko „Jausmų vandenynas“ tema trumpametražių aukštosios animacijos filmų peržiūra. Gruodžio 1 d. –  „Prakeiktos kameros gyvenimo įrašai“ tema trumpametražių filmų aukštoji animacija. Filmai vyko skirtingomis Europos šalių kalbomis su subtitrais anglų kalba. Animacijos būdu pamąstymui bei diskusijoms pateiktos labai gilios rimtos gyvenimo problemos. Mokiniai susipažino su menine animacija, skatinančia kūrybiškumą, suteikiančia naujų įspūdžių ir patirties.