Dalyvavimas EUROPASS paskaitų ciklų renginyje

,,Europass“ tęsia nemokamų „Facebook“ LIVE paskaitų ciklą ir sausio 26 dieną, 17 valandą visus vyresnių klasių mokinius kviečia į paskaitą, kurioje bus galima sužinoti kaip ir kur geriausiai ieškoti darbų.

Patirtimi dalinsis personalo ir karjeros konsultantė Jevgenija Ešvovičiūtė. Ją kalbins ir jums aktualius klausimus užduos Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) viceprezidentė ir VU Kūrybos komunikacijos studentė Klėja Merčaitytė. Nepraleisk progos sužinoti, kaip surasti svajonių darbą ir iš darbdavio išgirsti TAIP!

Dalyvavę gimnazistai klasių valandėlių metu dalinosi įgytomis žiniomis, aktualijomis, keitėsi mintimis bei įspūdžiais, vyko diskusijos.