Vilniaus senasis teatras

Sausio 18 d. vyko integruota dailės-muzikos pamoka už mokyklos ribų „Vilniaus senasis teatras. Kūrybinė teatro virtuvė iš arti“. Pamokoje dalyvavo I–III klasių mokiniai. Senajame Vilniaus teatre buvo susipažinta su aktoriaus profesija, pamatyti teatro užkulisiai, kuriuose gimsta teatriniai kūriniai ir idėjos. Buvo smagu susipažinti ir su mažiau žinomų profesijų atstovais – scenos apšvietėjo ir spektaklių muzikos kūrinių leidėjo. Tai nematomi teatro darbuotojai, kurie spektaklio metu šviesomis ir garsais kuria jo nuotaiką ir vizualinį įspūdį. Pamokos pabaigoje mokiniai atliko kūrybinę užduotį.