Loading Renginiai

« Visi renginiai

• Šis renginys pasibaigė.

PASKUTINIS SKAMBUTIS 2021 METŲ LAIDOS ABITURIENTAMS

2021-05-20

Gegužės 20 dieną IV-ų gimnazijos klasių abiturientai su klasių vadovais rinkosi į paskutinę pamoką ir dalijosi įspūdžiais, patirtais besimokant gimnazijoje. Pamokoms pasibaigus gimnazijos salėje dviem srautais įvyko tradicinis renginys, skirtas Paskutinio skambučio šventei. Šia proga sveikinimo žodį tarė ir sėkmės abiturientams palinkėjo gimnazijos direktorius. Vadovas įteikė Padėkos raštus ir dovanėles stropiu mokymusi ir aktyvia popamokine veikla pasižymėjusiems mokiniams. Abiturientų vardu jautrius padėkos žodžius gimnazijai tarė IVB klasės mokinė Valerija.
Lydimi skambučio garsų abiturientai paliko salę.

Data:
2021-05-20