Loading Renginiai

« Visi renginiai

• Šis renginys pasibaigė.

Velykos gimnazijoje

2023-04-05

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių, Kristaus prisikėlimo šventė neįsivaizduojamos be margučių.
Likus kelioms dienoms iki Velykų 1-4 klasių mokiniams ir mokytojams vyko edukaciniai užsiėmimai ,,Velykų marginimo būdai“.Edukacijos metu mokiniai ir mokytojai daug įdomaus sužinojo apie Velykų tradicijas ir papročius. Susipažino su įvairiomis margučių marginimo technikomis. Išmoko nusimarginti margučius keliomis spalvomis. Pasibaigus edukacijai mokiniai gimnazijos erdves papuošė išmargintais margučiais.
Džiaugėmės, kad su lietuviškais kiaušinio marginimo būdais susipažino ir grupė iš Ukrainos, kuri mūsų gimnazijoje mokosi lietuvių kalbos.

Data:
2023-04-05