Loading Renginiai

« Visi renginiai

• Šis renginys pasibaigė.

Integruota pamoka “V. Mykolaičio – Putino lyrika istoriniame kontekste (XX a. 2 deš. pab., 3 deš. )”

2021-09-15

2021 rugsėjo 15 d. vyko integruota  lietuvių kalbos ir istorijos pamoka “V. Mykolaičio – Putino lyrika istoriniame kontekste (XX a. 2 deš. pab., 3 deš. )”. Pamokos pradžioje istorijos mokytoja supažindino mokinius su istoriniu laikotarpio kontekstu, atkreipė mokinių dėmesį, koks tai  buvo sudėtingas laikotarpis,  kėlė probleminius klausimus, remiantis žemėlapiu, pakartojo teritorinius pokyčius Europoje, aptarė socialinius I-ojo pasaulinio karo padarinius. Lietuvių kalbos mokytoja priminė  V. Mykolaičio -Putino biografijos faktus, kurie lietė kūrėjo gyvenimą XX a. 2 deš.  pab., 3 deš. Mokiniai savarankiškai analizavo simbolistinį  eilėraštį „Tarp dviejų aušrų“, ieškojo atsakymų į klausimus bei paralelių su M. K. Čiurlionio kūryba. Pamokos pabaigoje refleksijai atliko testą.