Baltarusija-Minskas

IV. NEFORMALAUS SUAUGUSIŲJŲ UGDYMO FESTIVALIS MINSKE

2012 m. gruodžio 7 – 9 d. vokiečių kalbos mokytojai Ilona Filipenkovaitė ir Edvinas Šimulynas dalyvavo IV. neformalaus suaugusiųjų ugdymo festivalyje Minske (Baltarusija). Festivalio metu buvo pristatomos įvairios suaugusiųjų ir jaunimo ugdymo organizacijos, vyko seminarai, kūrybinės dirbtuvės, konkursai, projektų pristatymai, parodos ir pan. Festivalyje taip pat buvo pristatyti Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos neformalaus ugdymo pavyzdžiai: Liepsnojančio Židinio Teatro veikla, vykdomi ir vykdyti projektai, socialiniai filmukai ir kt.
Festivalio pagrindiniai tikslai – mokymosi visą gyvenimą skatinimas, neformalaus ugdymo būdų pristatymas, partnerysčių užmezgimas, bendrų darbo krypčių numatymas, problemų, egzistuojančių šalyse – dalyvėse sprendimų ieškojimas, diskusijų inicijavimas.
Festivalyje dalyvavo keli šimtai dalyvių iš Azijos bei Rytų Europos šalių.

Humanitarinių ir socialinių mokslų ugdymo skyriaus vedėjas
Edvinas Šimulynas

fotofotofotofotofoto

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie užtikrina, kad interneto svetainėje veiktų visos galimos jos funkcijos. Slapukus galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Apie mūsų duomenų tvarkymo politiką galite rasti daugiau informacijos šioje nuorodoje.