Mokymai mokiniams „Integracija į darbo rinką: legalus ir nelegalus darbas“

2020 m. spalio mėnesį 112 I-IV klasių mokinių dalyvavo  LR valstybinės darbo inspekcijos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotuose mokymuose „Integracija į darbo rinką: legalus ir nelegalus darbas“.  Mokymų metu, pasitelkus kūrybiškumą ir meninę saviraišką,  mokiniai skatinti domėtis ir gilinti darbo teisės žinias: atskirti legalų darbą nuo nelegalaus, įvardinti  legalaus darbo pranašumus, atsakyti į klausimą: Kodėl legalus darbas svarbus ne tik dirbančiajam? Užsiėmimų metu jaunuoliai žiūrėjo video medžiagą, bandė įvardinti kokią žalą dėl nelegalaus darbo patiria visi: darbuotojas, darbdavys, visuomenė, valstybė. Vėliau  mokiniai atliko darbo teisės žinių įsivertinimo testą. Po mokymų klasių valandėlių metu organizuotos diskusijos, ieškota idėjų kaip kovoti su nelegaliu darbu.