Mokytojai

DALYKASDĖSTANTYS MOKYTOJAI
Etikamokytoja Alina Martinkutė-Vorobej
mokytoja Vanda Pumputienė
mokytoja Živilė Vizgintienė
mokytoja Jūratė Vainorienė
Lietuvių kalbavyr. mokytoja Živilė Vizgintienė
vyr. mokytoja Vanda Pumputienė
metodininkė Jūratė Vainorienė
Anglų kalbamokytojas Stipo Jozič
vyr. mokytoja Natalija Miliauskienė
Vokiečių kalbavyr. mokytoja Ilona Filipenkovaitė (kūrybinėse atostogose)
ekspertas Edvinas Šimulynas
Rusų kalbavyr. mokytojas dr. Oleg Perov
vyr. mokytoja Irina Martinaitienė
Matematikavyr. mokytojas Andrius Guzėjus
metodininkė Lilija Rutavičienė
vyr. mokytoja Elena Kulda
vyr. mokytoja Elvyra Rūkštelienė
Informatikavyr. mokytoja Eugenija Kirlytė
vyr. mokytoja Elvyra Rūkštelienė
Biologijavyr. mokytoja Jurgita Greičiūtė
Chemijavyr. mokytoja Danguolė Stankevičienė
Fizikametodininkė Jelena Lebedeva
Istorijametodininkė Sonata Astrauskienė
vyr. mokytojas Audrius Jasiūnas
Geografijavyr. mokytoja Inga Raudeliūnienė
Dailėvyr. mokytoja Miglė Grigonytė
Ekonomika ir verslumasvyr. mokytojas Andrius Guzėjus
Muzikametodininkė Loreta Lichtarovičienė
vyr. mokytojas Darius Mockevičius
Technologijos (turizmas ir mityba)vyr. mokytoja Ilona Filipenkovaitė (kūrybinėse atostogose)
mokytoja Miglė Grigonytė
Etninė kultūrametodininkė Loreta Lichtarovičienė
Psichologijavyr. mokytoja Alina Martinkutė-Vorobej

Metodinės tarybos pirmininkė: M. Grigonytė

Socialinių mokslų ir menų metodinė grupėPirmininkė: M. Grigonytė
Nariai: S. Astrauskienė, A. Jasiūnas, I. Raudeliūnienė, A. Martinkutė-Vorobej, L. Lichtarovičienė, D. Mockevičius, A. Guzėjus, V. Pumputienė, J. Vainorienė, Ž. Vizgintienė

Kalbų metodinė grupėPirmininkė: N. Miliauskienė
Nariai: I. Filipenkovaitė, E. Šimulynas, I. Martinaitienė, S. Jozič, dr. O. Perov, V. Pumputienė, Ž. Vizgintienė, J. Vainorienė.

Tiksliųjų, gamtos mokslų ir technologijų metodinė grupėPirmininkė: E. Rūkštelienė
Nariai: E. Kulda, L. Rutavičienė, A. Guzėjus, E. Kirlytė, J. Lebedeva, D. Stankevičienė, J. Greičiūtė. I. Filipenkovaitė.

Klasių vadovų metodinė grupėPirmininkė: V. Pumputienė
Nariai: S. Astrauskienė, E. Kirlytė, N. Miliauskienė, L. Rutavičienė, E. Rūkštelienė , Ž. Vizgintienė, I. Martinaitienė, , J. Greičiūtė, J. Lebedeva, J. Vainorienė

Klasės vadovo pareigybės aprašymas

KlasėKabinetasAuklėtoja
I A35 (I pamaina)Sonata Astrauskienė
II A25 (I pamaina)Eugenija Kirlytė
II N32 (neakivaizdinė)Lilija Rutavičienė
III A24 (I pamaina)Elvyra Rūkštelienė
III B32 (I pamaina)Jurgita Greičiūtė
III D24 (II pamaina)Živilė Vizgintienė
III L21 (neakivaizdinė)Irina Martinaitienė
III N22 (neakivaizdinė)Jelena Lebedeva
IV A22 (I pamaina)Vanda Pumputienė
IV B21 (I pamaina)Natalija Miliauskienė
IV D21 (II pamaina)Jūratė Vainorienė
IV E25 (II pamaina)Jūratė Vainorienė
IV L24 (neakivaizdinė)Živilė Vizgintienė
IV N25 (neakivaizdinė)Natalija Miliauskienė



Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie užtikrina, kad interneto svetainėje veiktų visos galimos jos funkcijos. Slapukus galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Apie mūsų duomenų tvarkymo politiką galite rasti daugiau informacijos šioje nuorodoje.