Ugdymo karjerai išvyka į Vilniaus Gedimino technikos universitetą

2019 m. spalio 18 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Centriniuose rūmuose vyko Atvirų durų dienos, kurių metu buvo galima sužinoti apie stojimo į universitetą sąlygas, susipažinti su VGTU studijų programomis ir pasikonsultuoti su universiteto atstovais visais rūpimais klausimais, išbandyti tokias veiklas, kaip virtualios realybės žaidimas „KRIVIS“, raumenų stimuliatorius, levitatorius, skrydžių simuliatorius, triukšmo kamera, kvapų dėlionė, susipažinti su fizikiniais reiškiniais bei įrenginiais, išmaniuoju šiltnamiu, automobilio variklio maitinimo sistema, prekybos finansų rinkose subtilybėmis, Architektūros fakulteto studentų projektiniais modeliais, Pastato inžinerinių sistemų BIM projektavimu, išmaniuoju telefonu valdomu Robotu Voru, VGTU studentų sukurtu kartingo prototipu bei lenktyniniu kartingu, dalyvauti elektromagnetinės spinduliuotės „gaudynėse“, robotų varžybose, žaidime „Finansinių riešutėlių gliaudymas“, virtualios realybės ekskursijoje po aukščiausius pasaulio dangoraižius bei tiltų konstrukcijų pristatyme.

Renginio metu sveikinimo žodį tarė universiteto rektorius Alfonsas Daniūnas. VGTU stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Dovilė Ulinskaitė kalbėjo tema „Egzaminų pasirinkimas: ką svarbu žinoti kiekvienam dvyliktokui?“, vienas iš universiteto absolventų pasakojo savo sėkmės istoriją.

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos III N ir IV N klasių mokiniai iš renginio grįžo kupini ryžto dar labiau stengtis ruošiantis brandos egzaminams.

Išvykos organizatoriai

Paveikslėlis