Lietuvos valstybės signatarų profesijos

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai vyko integruota istorijos – lietuvių kalbos ir literatūros pamoka I A ir IV A klasių mokiniams.

Svarbiausias pamokos akcentas – įsigilinti į Lietuvos valstybės signatarų profesijas ir veiklas. Mokiniai, stebėdami skaidres su iškilių asmenybių nuotraukomis ir jų veiklos aprašais, gilinosi į jų išsilavinimą, profesijas, pomėgius, visuomeninę bei politinę veiklą. Motyvacijos ugdytis mokiniams suteikė tokie faktai, kad net devyniolika iš dvidešimties signatarų buvo įgiję aukštąjį išsilavinimą, kad visi jie buvo tikri savo veiklos sričių profesionalai.

Mokiniai vertino signatarų pasiekimus, neįkainuojamą jų indėlį į mūsų valstybės kūrimą ir turėjo progos įsitikinti, kad atkurta Lietuvos valstybė tapo „jauna, laisva, pati savęs valdove“ iškilių, motyvuotų, išsilavinusių patriotų pasišventimo dėka.

I A ir IV A klasių vadovės