Baisiausias mokinio sapnas

Lapkričio 26 dieną, mūsų gimnazijoje lankėsi buvęs gimnazijos mokinys Egidijus Vitkauskas. Egidijus dalinosi savo mokslo suolo laikų prisiminimais bei gyvenimo sėkmės istorija. Kelios detalės iš šio jauno vyro pasakojimo dėlioja lyg dėlionę jo požiūrį į mokslą, darbą ir gyvenimą:

Sėkmės formulė: supanti aplinka, šeima, draugai ir užsispyrimas

Baisiausias sapnas: vis dar nebaigta vidurinė mokykla

Socialiniai tinklai: kaip ir visi, facebook‘e naršo, bet pyksta, kai žmona deda jo ir vaikų nuotraukas viešai

Įvykiai, pakeitę požiūrį į gyvenimą: tarnystė Lietuvos kariuomenėje bei pažintis su žmona

Knyga, palikusi neišdildomą įspūdį: R.Granausko „Gyvenimas po klevu“

Patarimas: Jei nori užsidirbti, reikia dirbti

Šalis, palikusi didžiausią įspūdį: Rumunija

Mėgstama laisvalaikio veikla: Ką mėgsta vaikai, tą pradeda mėgti ir tėvai

Sporto šaka: Krepšinis. Žino, kad nesiseka, bet vis tiek eina į treniruotę šešis kartus per savaitę. Tik tada gyvenime ką nors ir gali pasiekti, kai sieki to nenuilsdamas.

Ir pabaigai …

Patarimas dabartiniams mokiniams: jei nenori šalt nagų lauke, reikia mokytis!!!! O pradėjus mokytis, nepastebi, kaip pagauna azartas, norisi vis daugiau ir daugiau ir daugiau.

Paveikslėlis