Ar politikas yra profesija?

Lapkričio 14 d. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniai išsiruošė į Ugdymo karjerai pamoką Lietuvos Respublikos Seime. Visiems mokiniams tai buvo pirmas apsilankymas vienoje svarbiausių LR institucijų. Įdomu buvo viskas – kokią patikrą reikia praeiti, norint patekti pas tautos išrinktuosius, kodėl Seimo posėdžių salėje ne visi Seimo nariai dalyvavo posėdyje, ką Seimo nariai dirba Seimo komitetų posėdžiuose, kokių profesijų žmonės aptarnauja šį galingą mechanizmą – Lietuvos Respublikos Seimą? Gavome atsakymus į visus dominančius klausimus, pamatėme Seimo rūmų darbo ir laisvalaikio erdves, pasigrožėjome žymių menininkų kurtais darbais, vėl prisiminėme pagrindinius Lietuvos istorijos vingius, koridoriuose nespėjome skaičiuoti, kiek daug kartų matyti televizoriaus ekrane veidai pralėkė su pluoštu dokumentų ir net gi paragavome tokių pačių pietų patiekalų, kuriuos kasdien valgo ir mūsų svarbiausieji šalies politikai.

Paveikslėlis