Besimokančių mokyklų tinklai

BESIMOKANČIŲ MOKYKLŲ TINKLAI

2010 metų kovo 6 d. vyko projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ darbo grupės, sudarytos Utenos švietimo centro direktorės 2010 m. kovo 02 d. įsakymu Nr. BMT-6 „Dėl projekto „Besimokančių mokyklų tinklai antro šaukimo mokyklų atrankos“ posėdis. Iš 138 paraiškas pateikusių mokyklų dalyvauti projekte atrinkta 42. Tarp laimingųjų pateko ir mūsų mokykla.
Pirmasis įvadinis 8 val. seminaras vyko 2010 m. kovo 31d. Jo metu projekto konsultantė VPU docentė, socialinių mokslų daktarė Vida Gudžinskienė mokyklos bendruomenei detaliai išaiškino projekto tikslus bei uždavinius, tinklo struktūrą bei funkcijas, projekto įgyvendinimo schemas. Aptarti komandų formavimo principai, galimi veiklos būdai. Praktinėje dalyje bandėme įsivertinti gebėjimą dirbti komandoje.

Informacija [PDF]

Besimokančių mokyklų tinklai