Čekija-Praha II

ČEKIJA (PRAHA)

Patirties sklaida tarptautinėje konferencijoje „Kurti daugialypę Europą“

2015 m. spalio 27 – 29 d. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas Edvinas Šimulynas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Europa in Vielfalt gestalten“ („Kurti daugialypę Europą“) Prahoje (Čekija) ir vokiečių bei anglų kalbomis skaitė pranešimą „Vilniaus ‚Židinio‘ suaugusiųjų gimnazijos projektinės veiklos gerieji pavyzdžiai Europos kontekste“, vadovavo darbo grupei „Trumpametražis filmas – priemonė tarpdalykinei integracijai“. Konferenciją Prahos Geothe-Institut’e organizavo Čekijos vokiečių kalbos mokytojų asociacija. Renginys yra tarptautinio projekto „Kurti daugialypę Europą“ dalis. Projektą finansuoja Europos Komisija pagal programą „Europa piliečiams“. Projekto partneriai – vokiečių kalbos ir istorijos mokytojų asociacijos iš Lietuvos, Čekijos, Bulgarijos, Lenkijos, Latvijos, Makedonijos, Slovakijos, Vengrijos, Estijos, taip pat Europos istorijos mokytojų asociacija EUROCLIO. Projektą koordinuoja Bürger Europas e. V. (Vokietija). Projekto konferencijos jau įvyko Vokietijoje, Makedonijoje ir Bulgarijoje. Iki 2016 m. birželio mėnesio panašios konferencijos organizuojamos Lenkijoje, Lietuvoje, Slovakijoje ir Latvijoje.Konferencijoje Prahoje dalyvavo atstovai iš šalių partnerių, taip pat Europos Parlamento nariai, Čekijos parlamento nariai, vokiškai kalbančių šalių ambasadų atstovai bei kiti garbingi svečiai. Pagrindinės analizuotos temos – Europos politika, pilietiškumas, Europos Sąjungos finansuojamų projektų vertė, daugiakalbystė.

Daugiau apie projektą (vokiečių ir anglų kalbomis): http://www.buerger-europas.de/europa-in-vielfalt-gestalten-2015/index.html

Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas
Edvinas Šimulynas

FotoFotoFotoFoto

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie užtikrina, kad interneto svetainėje veiktų visos galimos jos funkcijos. Slapukus galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Apie mūsų duomenų tvarkymo politiką galite rasti daugiau informacijos šioje nuorodoje.