ERASMUS+: Mobilumas mokymosi tikslais/ Suaugusiųjų švietimo personalo mobilumas (KA1) „Versli gimnazija”

Projekto “Versli gimnazija” metu 3 gimnazijos mokytojai bei administracijos darbuotojai vyks tobulinti savo kultūrinių, kalbinių bei profesinių kompetencijų į seminarą apie verslumą ir karjeros ugdymą Graikijoje. Mokymų laukiamas rezultatas – įvairesnės ir kokybiškesnės Ugdymo karjerai veiklos gimnazijoje.

Ta pačia tema planuojamas ir darbo stebėjimo vizitas vienoje iš Budapešto vidurinių mokyklų,turinčių suaugusiųjų mokymo klases. Į darbo stebėjimo vizitą bus siunčiami 5 paties kolektyvo išrinkti ir įgalioti atstovai Šio vizito laukiamas rezultatas – geresnis ugdymo karjerai integravimas į visų dalykų pamokas.

Taip pat 3 gimnazijos darbuotojai skleis savo kitų Erasmus+ projektų metu įgytą patirtį vienoje iš Vengrijos ugdymo istitucijų. Pagrindinės temos: “Kūrybingumo ugdymas”, “Skaitmeninis ugdymas”, “Testavimas virtualioje mokymo aplinkoje”, “Kokybiškų testų kūrimas”. Savo patirtimi dalisis andragogai, jau dalyvavę Erasmus+ KA1 seminaruose.

Pagrindinis šio projekto tikslas yra pagerinti ugdymo proceso kokybę, pasitelkiant naujausias metodikas, išlaisvinančias kūrybingumą, skatinančias verslumą bei taikančias inovacinį patirtinį mokymąsi. Dalyviai to bus mokomi pasitelkiant naujoves šioje srityje: daugialypis intelektas ir jo panaudojimas karjeros ugdyme, intelekto tipai ir jų pritaikymas, verslumą skatinantis elgesys, verslumo mokymosi galimybės, žinių apie ugdymą karjerai gilinimas.

In the frames of the project “Entrepreneurial Gymnasium” 3 of the gymnasium’s teachers and administration members will travel to Greece for participating in the seminar about entrepreneurship and career guidance in order to develop their cultural, language and professional competencies. The expected result of the seminar is more diversity and higher quality of career guidance activities in the gymnasium.

There is also a visit on work observation planned on the same topic to one of the Budapest’s secondary schools with integrated classes for adult learners. The 5 representatives, going for this work observation visit will be elected and delegated by the same community. The expected result of this visit will be better integration of career guidance topics to all of the subjects.

One more planned activity include delegating 3 employees of gymnasium to one of the Hungary’s educational institutions to share their experience gained in other Erasmus+ projects. Main topics include “Development of Creativity”, “Digital Education”, “Testing in Online (Virtual) Educational Settings”, “Creating Tests of High Quality”. The experience would be shared by the andragogues, who had already participated in KA1 seminars.

The main aim of this project is to improve the quality of educational process with the help of the newest methods for liberating creativity, promoting entrepreneurship and stimulating innovative experiential learning. The participants will be trained by using the new trends in this market: multiple intelligence and his usage by the career guidance, types of intelligence, entrepreneurial behavior, entrepreneurial behavior, learning opportunities of entrepreneurialism, improving counseling skills.

Kvalifikacijos kėlimo kursai Kretoje / Qualification development courses in Crete

Leonardo da Vinci daugialypis intelektas

Intelekto tipo nustatymo klausimynas

Stebėjimo vizitas Deak Ferenc gimnazijoje (Budapeštas)

Integruota ekonomikos ir verslumo ir lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kas renka mokesčius ir kodėl?“

Mokymai mokiniams „Integracija į darbo rinką: legalus ir nelegalus darbas“

Karjeros planavimo atmintinė