KLUBŲ VEIKLA

KLUBŲ VEIKLA

Ruošiuosi biologijos egzaminui

Jei domina gyvoji gamta ir su ja susiję dalykai, norėtum gerai pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti biologijos valstybinį egzaminą, laukiame Tavęs “Ruošiuosi biologijos egzaminui“ būrelyje. Ką veiksime? Aiškinsimės įvairias biologines temas, kalbėsime “biologine” kalba, taikysime gamtos mokslams būdingas mąstymo strategijas, siesime tarpusavyje įvairius gamtoje ir mūsų organizmuose vykstančius procesus, iškelsime ir formuluosime problemas, jas tirsime ir spręsime.

 

Etninės veiklos klubas

Etninė kultūra – dalykas, kuris niekaip neįtelpa į vienos pamokos rėmus. Ja reikia gyventi – pajusti, pažinti, kurti, puoselėti, pamilti… Etninės veiklos klubo dalyviai mokosi atrasti šiuolaikinį pasaulį šalia savęs kiek kitaip – per etninę prizmę – jie kuria, įgyvendina įvairius projektus, scenarijus, remdamiesi tradiciniais senaisiais papročiais ir tikėjimais, tautosaka, senuoju pasaulėvaizdžiu, rengiasi įvairioms etnokultūrinėms šventėms, konkursams mokykloje, Vilniaus mieste ar respublikoje (pvz. rudens, pavasario lygiadienių paminėjimai, vakaras Vėlinėms paminėti, rudens vakaronės, Advento vakaras, Atvelykio vakaronė, Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų Advento-Kalėdų konkursas „Leliumoj” ir kt.). Taip pat vyksta edukacinės išvykos.

 

Programavimo būrelis

Jei savo ateitį ruošiesi sieti su informacinėmis technologijomis ar tiksliaisiais mokslais, tai Tau tikrai prireiks programavimo pagrindų. Jei Tu ruošiesi laikyti valstybinį IT egzaminą, tai programavimo dalis sudaro net 50% programos dalies.
Mokysimės C++ kalbos, dirbsime CodeBlocks aplinkoje. Susipažinsime su pagrindinėmis programos komandomis. Spręsime tiesinius, sąlygos, ciklinius uždavinius, pabandysime įveikti VBE užduotis. Susipažinsime su tinklapių kūrimo pagrindais ir pabandysime sukurti savo pirmąjį tinklalapį.

 

Netradiciniai menai

Būrelyje mokiniai supažindinami su įvairiomis dailės technikomis ir jų panaudojimo galimybėmis – monotipija, koliažu, asambliažu ir kt. Analizuojamos skirtingas išraiškos priemones ir jų jungimo tarpusavyje galimybes, kuomet viename darbe derinami ir tradiciniai, ir modernūs dalykai. Susipažinus su plačia tapybos ir grafikos technikų įvairove, galima realizuoti įvairius kūrybinius sumanymus, atrasti savitą ir ypač originalų išraiškos būdą.

 

Moki žodį – žinai kelią

Šiais mokslo metais pradėjo veikti lietuvių kalbos būrelis, kurio veiklos motto – liaudies patarlė „Moki žodį – žinai kelią“. Numatyta būrelio veikla įvairi ir, tikėtina, naudinga, nes mums svarbūs kertiniai kalbos turtinimo siekiai – atidžiai skaityti, pajusti žodžio grožį ir prasmę, kurti ir tobulėti. Šių tikslų sieksime skaitydami ir analizuodami populiariausius literatūros kūrinius, kurdami miniatiūras ir esė, diskutuodami aktualiomis visuomeninio gyvenimo temomis, deklamuodami eiles. Vadovausimės būrelio narių poreikiais.

 

Matematika kitaip

Jei tu turi noro mokytis logiškai ir kritiškai mąstyti, kūrybiškai pažiūrėti į matematikos dalyką, ir norėtum su ja dar labiau susidraugauti, laukiame tavęs “Matematika kitaip “ būrelyje. Ką veiksime? Spręsime ir aiškinsimės sunkesnius uždavinius, komunikuosime matematine kalba, taikysime matematikai būdingas mąstymo strategijas ir procedūras, nustatysime ir formuluosime problemas, jas tirsime ir spręsime

 

Stalo tenisas

Stalo tenisas– viena judriausių sporto šakų, lavinanti pastabumą, koordinaciją ir reakciją. Pirmyn atgal lekiantis kamuoliukas ir sėkmingo smūgio azartas – štai kas skatina vėl ir vėl grįžti prie tinkleliu padalinto stalo ir… žaisti iš naujo!

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie užtikrina, kad interneto svetainėje veiktų visos galimos jos funkcijos. Slapukus galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Apie mūsų duomenų tvarkymo politiką galite rasti daugiau informacijos šioje nuorodoje.