Susitikimas su Lietuvos kariuomenės atstovais

Lapkričio 23 d. mokiniai dalyvavo susitikime su Lietuvos kariuomenės atstovais, atvykusiais pasidalinti savo patirtimi Lietuvos kariuomenės dienos proga.  Po susitikimo įvyko klasės valandėlė, kurios metu mokiniai išsakė savo požiūrį į karinę tarnybą. Vieni argumentavo, kad, siekiant būti naudingam visuomenei, nebūtina rinktis karinę tarnybą, kiti pareiškė jau apsisprendę tapti savanoriais. Vėliau mokiniai aptarė vaizdo medžiagą apie lietuvius, gimusius už Lietuvos ribų, tačiau pasiryžusius tapti Lietuvos kariuomenės savanoriais.

III A klasės vadovė