Loading Renginiai

« Visi renginiai

• Šis renginys pasibaigė.

Stalo teniso turnyras

2022-12-08 @ 08:00 - 17:00

Stalo teniso turnyras

Suaugusiųjų mokymosi savaitės metu gimnazijoje įvyko stalo teniso turnyras tarp suaugusiųjų mokymosi institucijų. Turnyre dalyvavo Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos, Vilniaus ,,Varpo“ suaugusiųjų gimnazijos ir Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC stalo teniso mėgėjai. Smagu pasidžiaugti, kad dalyviai buvo mokytojai ir mokiniai. Tai pirmasis stalo teniso turnyras, tad nusprendėme nekovoti dėl vietų, o kartu smagiai pasimokyti vieni iš kitų stalo teniso gudrybių. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais. Prieš išsiskirstant nusprendėme turnyrą organizuoti ir kitais metais.

Data:
2022-12-08