Loading Renginiai

« Visi renginiai

• Šis renginys pasibaigė.

Integruota dailės-geografijos-IT pamoka „Skulptoriaus Romualdo Kvinto kūrybos keliu“

2022-12-14

Gruodžio 14 d. vyko integruota dailės-geografijos pamoka netradicinėje aplinkoje. Su III-ų klasių mokiniais keliavome 2,6 km maršrutu lankydami Romualdo Kvinto skulptūras, skirtas žydų kultūrai. Aplankėme skulptūrą žymiam rašytojui Romainui Gary, pasaulinio garso atlikėjui Leonardui Cohenui, skulptūrą “Vandens nešėjas”, bei paminklą gydytojui Cemachui Šabadui. Visi R. Kvinto kūriniai išsiskiria natūralia žmogiška šiluma ir tarsi kviečia prie jų prisiliesti bei pajausti kūrinio dvasią, todėl tlikdami praktines geografijos užduotis Vilniaus miesto žemėlapio iškarpoje mokiniai stengėsi panagrinėti ir kultūrinį Vilniaus miesto veidą.

Data:
2022-12-14