Loading Renginiai

« Visi renginiai

• Šis renginys pasibaigė.

Europos kalbų diena

2021-09-24 - 2021-09-27

Kiekvienais metais, rugsėjo 26-ąją, Europoje minima Europos kalboms skirta diena. Tą dieną Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

2021 m. rugsėjo 24 – 27 d. Europos kalbų diena buvo minima ir Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijoje. Kalbų pamokų metu mokiniai skirtingomis kalbomis kūrė posmus apie kalbas japoniška maniera. Trumpais eilėraščiais reiškė  savo mintis apie gimtąją ir Europos šalių kalbas. Savo kūrinius gimnazistai rašė ant spalvotų popieriaus lapų, iliustravo piešiniais, kuriuos kabino ant stendo, puošiančio gimnazijos pirmą aukštą. Visų pamokų metu tomis dienomis buvo kalbama, diskutuojama apie gimtosios kalbos ir Europos kalbų mokėjimo svarbą.

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos

Kalbų metodinės grupės mokytojai