BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Liepos 13-ąją šventiškai nusiteikusius abiturientus, išgyvenančius nepaprastus jausmus, sveikino gimnazijos direktorė Birutė Perveneckienė. Ji jaunus žmones paragino, užvėrus gimnazijos duris, nesustoti, o, pasinaudojus mokykloje įgyta patirtimi ir žiniomis, drąsiai atverti kitas duris, kurti savo ateitį čia, Lietuvoje. Drąsiai sakyti sau, jog galite viską, būti savo gyvenimo dailininkais. Direktorė padėkojo auklėtojoms, pasveikino susirinkusius abiturientų artimuosius - tėčius, mamytes ar močiutes -, kurie be galo laukė šios akimirkos, gražiausiomis mintimis reginčius savo jau suaugusių vaikų ateitį.

Direktorė pasidžiaugė, kad 41% valstybinių egzaminų įvertinta daugiau nei 50 balų, 17% - virš 80 balų. Kaip ir kasmet džiugina 100 balų VE įvertinimas.

Pirmoji Brandos atestatą gavo 100 balų užsienio kalbos egzamine gavusi Viltė Stonytė (nuotr.) Jai taip pat įteikta atminimo dovana – Sheaffer firmos rašiklis ir galimybė pasilepinti Trasalyje.

Paveikslėlis

Direktorė pagyrė abiturientus, kurių VE rezultatai perkopė 90 balų. Tai Justinas Jastremskas, Taisa Leščevskaja, Paula Gerulytė, Oksana Masovič, Matas Keršys, Ernesta Perevalovaitė, Robertas Kupčikas, Diana Mozoleva, Julija Tichonova ir kiti.

Tautiniais rūbais pasipuošusi Brandos atestato pasiimti atvyko mokinių tarybos pirmininkė, gerų idėjų sumanytoja ir veikli nepamokinės veiklos dalyvė ir auklėtojos pagalbininkė Skaistė Besusparytė (nuotr.)

Paveikslėlis

Šiltus žodžius abiturientams tarė lietuvių kalbos mokytoja, A ir B klasių auklėtoja Vanda Pumputienė (nuotr.)

Gimnazijos salė nepajėgė sutalpinti visų abiturientų. Šiemet jų buvo 101. Visi jie gavo ir atminimo dovanėles.