Paskutinis skambutis 2017

Gegužės 25 dieną Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis, paskelbdamas paskutinę pamoką. Puošniai pasipuošę į paskutinę mokyklinę šventę rinkosi abiturientai.

Gimnazijos direktorė Birutė Perveneckienė pasveikino abiturientus, sėkmingai baigusius vidurinio ugdymo programą, ir palinkėjo sėkmės laikant egzaminus, įteikė padėkos raštus gimnazistams, kurie pasiekė puikių rezultatų, gerai lankė pamokas, aktyviai dalyvavo popamokinėje veikloje.

Šventėje dainavo IA klasės mokinė Dominyka Drumstaitė, grojo Vilniaus konservatorijos abiturientų džiazo grupė

Mokinių tarybos pirmininkė Skaistė Besusparytė ,,Židinio“ bendruomeniai dėkojo už pukias dienas praleistas gimnazijoje ir trečiokams įteikė simbolinį testamentą:

,,Mes 2017 m. Židinio suaugusiųjų gimnazijos abiturientai paliekame jums mūsų mylėtą ir brangintą turtą, bei jums įsakome:

1. Mylėti, gerbti ir saugoti direktorę ir visą jos 1 – mo aukšto komandą.
2. Rūpintis ir globoti mūsų auklėtojų nervus.
3. Įsakome jums klausyti visų mokytojų.
4. Saugoti visą mokyklos turtą.

Taip pat įpareigojame jus:

1. Kiekvieną rytą prieš nusivalant kojas, pasisveikinti su gerosiomis tetomis.
2. Nesiskūsti lipant į 4 – tą aukštą.
3. Kalėdų laikotarpiu būtinai pakabinti eglutę laiptų erdvėje.
4. Įsakome liepsnoti ne tik teatre, bet ir menų studijoje.
5. Pamokų metu nesėdėkite ,,poilsio zonoje“ o bėkite į Maximą, ten niekas nepagaus.
6. Įsakome turėti didesnių tikslų, nei ,,teigiamas“.
7. Likus 2 mėn. iki mokslo metų pabaigos – neišeiti akademinių atostogų, nebent varai į ,,Londę“ dirbt fabrike. P.S: nepatariama, nes atestato vistiek norėsi :)“

Paveikslėlis