Edukacinė išvyka į Vilniaus statybininkų rengimo centrą

2017m.vasario 28d. grupė gimnazijos mokinių ir mokytojų suorganizavo edukacinę išvyką į Vilniaus statybininkų rengimo centrą.Vilniaus statybininkų rengimo centras- atvira, moderni, mokymo įstaiga, kurioje galima įgyti specialybę, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.

Edukacinės išvykos metu mokiniai buvo supažindinti su VSRC siūlomomis specialybėmis: plataus profilio statybininko, aplinkos prižiūrėtojo-apželdintojo, floristo. Apžiūrėjome mokymo klases ir dirbtuves.

Mokykloje yra labai geros sąlygos mokytis ir gyventi, nes prie centro yra bendrabučiai.Visoje mokykloje įvestas geoterminis šildymas, saulės kolektoriai, todėl kabinetuose ir dirbtuvėse yra jauku, šilta.

Mokiniams išvyka patiko, nes sužinojo daugiau apie juos dominančias specialybes, jiems buvo suteikta galimybė patiems išbadyti savo kūrybinius gebėjimus kuriant puokštes.

Paveikslėlis