ŠIMTADIENIS 2017

Vasario 23 d. Vilniaus ,,Židinio” suaugusiųjų gimnazijoje vyko didysis teismas - buvo svarstoma baudžiamoji byla Nr. 100. Kaltinamieji 4AB, 4D, 4L ir 4N klasės. Jiems kaltinamus pareiškė 3 A klasė.

Veikėjai: teisėjas Mantas Dolgaliovas, prokuroras Jonas Bagdonavičius, advokatas Mantas Daukša, policininkas Deividas Adžgauskas, raštininkės Karolina Selinaitė ir Mintarė Cicėnaitė.

Dvyliktokai ir jų auklėtojos buvo kaltinami vadovavimu teroristinei grupuotei, raganiavimu ir egzorcizmu, triukšmavimu, sukilimų kėlimu ir bėgimu iš pamokų į Maximą.

Atsižvelgus į pateiktus įrodymus ir liudijimus, paskelbtas teismo nuosprendis: skirtas 100 dienų viešųjų darbų, jų metu nuteistieji privalo paklusti visiems mokytojų nurodymams, dalinti patarimus apie 12 metų sunkaus triūso, padėti jauniausiems mokytis, užleisti jiems vieta maksimos kasose, paklusti gimnazijos personalui. Pagrindinė bausmė, už 100 dienų laukia egzaminai, nuteistieji juos privalo išlaikyti kuo geresniais rezultatais, tik tada galės keliauti į laisvę.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis