Išvyka į Viniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetą Buivydiškėse

2017 m. vasario 15 d. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokinių ir mokytojų grupė vyko į edukacinę išvyką į Vilniaus kolegijos agrotechnologijų fakultetą, esantį Buivydiškėse.

Mokinius ir mokytojus maloniai pasitiko ir lydėjo visos pažintinės ekskursijos metu Vilniaus kolegijos agrotechnologijų fakulteto lektorė Edita Kristina Kaurynienė.

Ekskursiją pradėjome lektorės įžanginiu žodžiu apie fakulteto įkūrimo istoriją. Klausėmės įdomios informacijos apie esamas katedras (kraštotvarkos, chemijos, maisto technologijų, veterinarinės medicinos) ir studijų galimybes. Vėliau ėjome apžiūrėti fakulteto patalpų, bendravome su dirbančiais dėstytojais, susipažinome su besimokančių studentų aplinka, apžiūrėjome kelias auditorijas ir dirbtuves. Taip pat lankėmės chemijos laboratorijose. Net pavyko pamatyti eksperimentus atliekančius studentus, kurie mielai su mumis bendravo ir pasidalino teigiamais įspūdžiais apie studijas šiame fakultete. Katedrų dėstytojai pasakojo apie studijas, įgyjamas profesijas ir realias įsidarbinimo galimybes, pabaigus mokslus.

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniai aktyviai klausinėjo ir dalyvavo pokalbiuose su fakulteto lektoriais ir studentais. Be to, sudomino, kad fakultetas aktyviai įsitraukia į tarptautinius projektus, o studentai turi galimybę mokytis ne tik Lietuvoje, bet ir atlikti praktiką užsienio partnerių institucijose.

Sužinojome ir pamatėme daug naujo ir įdomaus, naudingo apie galimas studijas. Apsilankymas ir bendravimas su fakulteto dėstytojais ir studentais praplėtė mūsų gimnazijos mokinių supratimą apie agrotechnologijų fakulteto studijas ir profesijas.

Apie išvyką rašoma Vilniaus kolegijos interneto svetainėse:
http://www.viko.lt/
https://atf.viko.lt/

II A ir IV N klasių auklėtoja
anglų kalbos vyr. mokytoja
Natalija Miliauskienė

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis