Išvyka į Lietuvos edukologijos universitetą

2017 m. vasario 13 d. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokinių ir mokytojų grupė lankėsi Lietuvos edukologijos universitete.

Savo apsilankymą pradėjome apžvalgine ekskursija LEU oranžerijoje. Ilgus metus oranžerijoje dirbanti botanikė Teresė Jokšienė rodė ir įdomiai pasakojo apie oranžerijoje auginamus žoles, krūmus bei medžius: žinomus ir visai nežinomus, naudingus ir nuodingus. Mokiniai turėjo galimybė paliesti, pauostyti ir net savotiškai pabendrauti su augalais, nes, kaip akcentavo botanikė, žmogaus ir augalų tarpusavio bendravimas yra abipusiškai svarbus: žmogui – geros nuotaikos bei įkvėpimo atsiradimui, augalui – geram augimui ir teigiamos energetikos kūrimui.

Po oranžerijos tęsėme apžvalginę ekskursiją po LEU centrinius rūmus. Mus mielai pasitiko ir visos ekskursijos metu lydėjo LEU lektorės Skaidra Girdenienė ir Gražina Droessiger. Susipažinome su centriniuose LEU rūmuose esančiais fakultetais, bendrai apžvelgėme siūlomas studijas, taip pat apsilankėme keliose auditorijose. Lektorės mielai atsakinėjo į visus mūsų mokinių užduodamus klausimus apie studijas LEU.

Ekskursiją baigėme apsilankymu LEU bibliotekoje, kuri pasižymi savo itin didelėmis požeminėmis patalpomis bei įvairiausių leidinių gausa. Bibliotekos darbuotoja palydėjo ir parodė mums didžiules knygų saugyklas, esančias požeminėse patalpose, ir papasakojo apie visą knygų užsakymo ir išdavimo mechanizmą.

Sužinojome ir pamatėme daug naujo, naudingo, įdomaus ir nepamirštamo. Grįžome pilni teigiamų įspūdžių ir įkvėpimo, galbūt, būsimoms studijoms.

II A ir IV N klasių auklėtoja,
anglų kalbos vyr. mokytoja