Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Best in English“

2016 m. lapkričio 30 d. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame anglų kalbos konkurse „Best in English“, kurį internetu pasaulio vidurinėms mokykloms organizavo Institute for Competences Development ir Czech-us Agency. Iš viso konkurse dalyvavo 15107 dalyviai iš 683 mokyklų iš 28 pasaulio šalių.

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija didžiuojasi III A klasės mokinėmis Mintare Cicėnaite, Elžbieta Marija Drevinskaite ir Greta Telšinskaite, IV B klasės mokinėmis Justina Drumstaite, Indre Viršylaite, Arneta Davalgaite ir Violeta Speskaite, IV N mokiniu Gediminu Žibu, II A klasės mokine Fausta Petrulevičiūte, IV A klasės mokinėmis Egle Orlovaite ir Gabriele Pušinskyte, gynusiais gimnazijos vardą ir užėmusiais 86-tą vietą Lietuvoje ir 617-tą vietą pasaulyje.

Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Natalija Miliauskienė.

Konkurso koordinatorius
Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėjas
Edvinas Šimulynas

Paveikslėlis